7 листопада відбулося засідання педагогічної ради, на якій розглядалися актуальні питання освітнього процесу, а саме:
Соціально-психологічна адаптація здобувачів освіти нового набору;
Про висвітлення інформації на сайті коледжу;
Атестація педагогічних працівників у 2025 році, відповідно до нового положення;
Визнання сертифікатів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
Обмін досвідом викладачів, які атестуються про впровадження інноваційних методів при викладанні навчальних дисциплін.
В результаті обговорення доповіді психолога Надії ВАСИЛЬЦІВ, кураторів Ярослава КРОПА, Олени ОСТРОВСЬКОЇ, Ольги БЛАГУТИ та аналізу моніторингу, який провів студентський парламент, визначено основні напрямки роботи педагогічного колективу щодо зміцнення соціально – психологічного клімату в студентських групах.
Викладачі Ірина САГАЙДАК, Уляна МИХАЙЛЯК, Олена ШЕПІДА та Галина ВЕРЕЩИНСЬКА поділились власним досвідом впровадження нових методик навчання. Методист коледжу Ольга ДЕЦИК ознайомила присутніх зі змінами до Положення про атестацію педагогічних працівників. Педрадою визнано сертифікати про підвищення кваліфікації.
Викладач Ірина Гарасим поінформувала присутніх щодо порядку висвітлення інформації на сайті коледжу
Директор Людмила ІВАНЕЦЬ ознайомила членів педради із новими внутрішніми нормативними документами і наголосила на неухильному іх виконанні. Також довела наказ про заборону використання в освітньому процесі месенджера Telegram. Директор нагородила подяками Львівської обласної ради кращих педагогічних працівників з нагоди Дня освітянина.

