В юнаків 18 команд було поділено на три підгрупи, і за збігом команда коледжу – Лазар Юрій (Т-42), Паньо Назар (Т-31), Васьків Максим (Б-21), Федюк Олег (Т-32) і Сохань Сергій (Т-32) – потрапила до групи А, де внаслідок жеребкування опинилися найсильніші учасники. В результаті, попри запеклу напружену боротьбу, юнаки так і не змогли вийти до півфіналу, але здобули дуже цінний та необхідний досвід.
Команда дівчат у складі Хомик Юлії (Е-31), Фабін Христини (Оп-31) та Василишин Андріани (П-12) впевнено подолала відбіркову групу, а у фінальній частині змагань, поступившись у двох поєдинках і здобувши одну перемогу, посіла 5 місце з-поміж 16 команд-учасниць.
7 – 8 листопада 2023 р. відбулися обласні змагання серед закладів фахової передвищої освіти з настільного тенісу серед юнаків та дівчат, в яких також брали участь команди нашого коледжу.

