5.03 2026 року заняття з “Екології” для студентів економічного відділення в групі ФС-21″ пройшло в Державному природознавчому музеї НАН України

5.03 2026 року заняття з "Екології" для студентів економічного відділення в групі ФС-21" пройшло в Державному природознавчому музеї НАН України

Студенти відвідали відразу дві виставки : “Володимир Дідушицький та його музей” та “Льодовикова епоха”. Екскурсія, яку провів доктор біологічних наук, провідний науковий співробітник музею, професор кафедри зоології ЛНУ ім. Івана Франка Андрій Бокотей сприяла вивченню теми: “Види, популяції та середовище”. Ми почули багато цікавої інформації про засновника музею – Володимира Дідушицького та історію створення та розвитку музею, про експонати, представлені на експозиції та їх унікальність і цінність для науки. Сподіваюся, що розуміння проблем, пов’язаних з винищенням багатьох видів тварин, змінами середовища їх існування приведе молодь до усвідомлення важливості природоохоронної діяльності, яка можлива лише в суспільстві екологічно освічених не байдужих людей.