Вже традиційно вивчення теми: “Біорізноманіття та його збереження” з “Екології” пройшло в зоологічному музеї ім. Бенедикта Дибовського ЛНУ ім. Івана Франка. 4.04.24р.відвідали музей студенти правничого відділення гр.П-11, П-12 та побачили експонати тварин, серед яких є рідкісні види, а також ті, що вже вимерли. Вони зібрані з цілого світу впродовж 230 років існування музею. Така колекція є вагомим аргументом в осмисленні проблеми збереження біорізноманіття і формуванні ековідповідальної поведінки студентів. Ми вдячні працівникам музею за цікаву і змістовну екскурсію і за незабутні враження.
4.04.24р. студенти правничого відділення гр.П-11, П-12 відвідали музей ім. Бенедикта Дибовського

