30 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась урочиста Академія з нагоди нагородження переможців обласних етапів XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

30 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась урочиста Академія з нагоди нагородження переможців обласних етапів XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Урочистим і святковим став останній день квітня. 30 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась урочиста Академія з нагоди нагородження переможців обласних етапів XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XVI Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Студентки ВСП” Техніко-економічний фаховий коледж НУ”Львівська політехніка” Євгенія Матвіїв та Софія Андрушко були нагороджені дипломами. Наставники- викладачі української мови та літератури – Юстина Шпитко і Галина Тріль отримали подяки від Департаменту освіти і науки ЛОДА. Тож до нових успіхів! Нехай міцніє, розквітає і розвивається наша українська мова, література і культура! Шануймо і плекаймо національні надбання!