30.11.22 в групі Е-31 відбулася Виховна година на тему «Окопна свічка»

Виховна година на тему: "Окопна свічка"

Окопна свічка – це так актуально для нашого часу, так боляче і, разом з тим, це символ світла, майбутнього, великої надії, який перевершує великі  технології. Коли наш захисник не зможе скористатися сучасними засобами, надбаннями техніки і світовими досягненнями сучасної науки, залишиться вона – свічка окопна. Вона зможе дати трішки тепла, світла, теплої їжі в найскладніших умовах. Боляче, що виготовляють її студенти і діти в школі, а їх батьки воліли б, щоб їх найдорожчі навіть не здогадувалися і ніколи не відчули, що таке війна.

Але в цей вечір в нашому google classroom з символічною назвою Спілкування Е-31, в якому (ось уже майже три роки) ми можемо спілкувати про все на світі, ми говорили не тільки про окопну свічку. Ще з 24 лютого, з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, студенти нашої групи, яких  батьки виховували в кращих традиціях української культури та патріотизму,  волонтерили, допомагали біженцям, брали участь у благодійних ярмарках та концертах, виготовляли окопні свічки та сітки для фронту. Мені, як куратору дуже прикро, що мої студенти не можуть безтурботно навчатися, на відміну від їх попередників, і приємно, що вони  такі людяні і не байдужі.

Наш Святослав Олеарник стояв на блокпосту з самого початку війни (коледж отримав подяку за такого відповідального студента). Прекрасні світлини про свої благодійні концерти надіслала Анастасія Пукало, Христина Марків – про допомогу біженцям на кордоні  та про збір коштів для ЗСУ за допомогою продажу букетиків вербових гілочок, про виготовлення маскувальних сіток. Аліна Триндяк також брала участь у благодійному ярмарку для допомоги ЗСУ. Діана Гординська з початку війни займається виготовленням сіток для фронту. Петро Когут в своєму населеному пункті допомагає у виготовленні смачної випічки для наших солдатів.  Дуже активними є  наші сестрички Бута Анастасія та Бута Софія: допомагали збирати гроші на автомобіль для військових, закупляли все необхідне, ходили сітки плести в школу, з однодумцями організували  дитячий табір(фото), проводили інтелектуально – розважальні ігри для дітей, разом з дітками малювали патріотичні малюнки для наших захисників, пекли печиво, плели маскувальні сітки. До речі, у них вийшли найгарніші свічечки, коли Настя Пукало, яка майже професійно цим займається, проводила нам майстер-клас з виготовлення окопних свічок (відео).

Ми готові і надалі працювати, допомагати нашим військовим, підтримувати наших захисників, виглядати нашу перемогу, ніскілечки не скаржитися на відключення світла, бо в нас є світло в душі!

Віримо в ЗСУ! Віримо в перемогу України! Слава Україні! Героям Слава!