27 лютого 2024 року відбулося вручення дипломів випускникам теплотехнічного та газового відділення!

29 лютого 2024 року відбулося вручення дипломів випускникам теплотехнічного та газового відділення!

29 лютого 2024 року відбулося вручення дипломів випускникам теплотехнічного та газового відділення! Тепер Ви вже дипломовані спеціалісти. Щирі вітання! Гордимося Вами! Цінуємо кожного свого випускника