29 листопада, в рамках “Тижня доброчесності” відбувся диспут на тему “Штучний інтелект: переваги та недоліки, перспективи і загрози”

відбувся диспут на тему "Штучний інтелект: переваги та недоліки, перспективи і загрози"

29 листопада, в рамках “Тижня доброчесності”, з ініціативи голови комісії з питань академічної доброчесності Ірини НОВОСЯДЛО, під керівництвом куратора Нелі ТЕРНОВСЬКОЇ, за активної участі студентів групи П-21, відбувся диспут на тему “Штучний інтелект: переваги та недоліки, перспективи і загрози”. Студенти дослідили історію виникнення ШІ, сферу його застосування, в тому числі і в освіті, позитивні характеристики, перспективи розвитку і вдосконалення, а також недоліки та можливі ризики і загрози для суспільства. Крім цього студенти академічної групи поділились власним досвідом, цікавими казусами та дійшли до спільного висновку щодо розумного підходу до використання штучного інтелекту.