28/05/2025 року студенти групи ОП-11 разом із куратором Ольгою Благутою відвідали Музей “Тюрма на Лонцького”.

Студенти групи ОП-11 разом із куратором Ольгою Благутою відвідали Музей "Тюрма на Лонцького".

Студенти групи ОП-11 разом із куратором Ольгою Благутою відвідали Музей “Тюрма на Лонцького”.

Це місце з непростою історією, що зберігає памʼять про жертв політичних репресій. Під час екскурсії студенти дізналися про трагічні сторінки минулого, зокрема про долі тих, хто постраждав у періоди радянського та нацистського режимів.

Такі відвідини — це не лише урок історії, а й нагадування про важливість свободи, прав людини та збереження національної памʼяті.

Дякуємо екскурсоводу за цікаву і змістовну розповідь.