27 лютого 2025 року в коледжі відбулася емоційна дискусія за круглим столом на актуальну тему «Мова соцмереж: розвиток чи деградація?», у якій брали участь студенти груп П-41, П-42 (правниче відділення) та викладачі. Організатором та модератором цієї події була викладач-методист ГАЛИНА ТРІЛЬ. Учасники круглого столу аналізували вплив соцмереж на українську мову, обговорювали актуальні мовні тренди, які виникають у соцмережах; досліджували, чи сприяють соцмережі розвитку мови, чи, навпаки, відбувається деградація мовлення у соцмережах; обмінювались ідеями та практиками щодо майбутнього української мови в епоху цифрових комунікацій
27 лютого 2025 року в коледжі відбулася емоційна дискусія за круглим столом на актуальну тему «Мова соцмереж: розвиток чи деградація?»

