27.03.2025 року у коледжі відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня

27.03.2025 року у коледжі відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

27.03.2025 року у коледжі відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня. Атестація – важливий етап професійного розвитку кожного педагога, а також можливість продемонструвати свої здобутки, поділитися інноваційними ідеями та закласти основу для подальшого вдосконалення. Цього року атестацію пройшли 9 педагогічних працівників, які продемонстрували високий рівень професіоналізму та відданості освітній справі. Атестації передувала ґрунтовна робота викладачів та членів атестаційної комісії. Вони детально вивчали та узагальнювали професійний досвід кожного викладача, оцінювали методичні напрацювання, взаємовідвідування занять, результативність педагогічної діяльності.Щиро вітаємо наших колег з успішним проходженням атестації! Ваш професіоналізм, творчий підхід та любов до педагогічної справи – запорука якісної освіти та успіхів наших студентів.

🇺🇦