26 вересня було проведене заняття – екскурсія викладачами Горбаченко Л.П. і Дубленич М. Б. з вивчення енергоефективних технологій інженерних мереж Українського католицького університету із здобувачами освіти груп ГВ – 31 та ГВ – 41. Студенти мали можливість ознайомитися з використанням сонячних колекторів для гарячого водопостачання, застосування у даховій котельні університету конденсаційних котлів, рекуператорів для систем вентиляції, тепловим пунктом ресурсно – інформаційного центру імені Митрополита Андрея Шептицького
26 вересня відбулася екскурсія до Українського католицького університету з метою вивчення енергоефективних технологій інженерних мереж.

