26 квітня 2024р. в групі П-21 відбулося практичне заняття з екології “Аналіз побутових відходів”

26 квітня 2024р. в групі П-21 відбулося практичне заняття з екології "Аналіз побутових відходів"

26 квітня 2024р. практичне заняття з екології “Аналіз побутових відходів” в групі П-21 проводили викладач коледжу Бокотей Галина і диякон церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці о. Орест Апостолюк. Студенти підготували цікаву інформацію про поводження з побутовими відходами в розвинених європейських країнах і порівняли з ситуацією забруднення довкілля в нашій країні. Впродовж тижня студенти спостерігали за накопиченням сміття у своїх домівках, аналізували небезпеку нагромадження відходів у довкіллі та шукали шляхи вирішення сміттєвої проблеми. Такі заняття допомагають формувати екологічну свідомість та культуру молодих людей. Отець Орест розповів про позицію церкви щодо поводження людини в Природі, закликав звернутись до тих життєвих цінностей, які людство виробило протягом тисячоліть, цінностей, закріплених у біблійних заповідях і настановах усіх релігій. Робота всіх учасників заняття була цікавою і продуктивною. Згадалися слова японського філософа Харукі Муракамі: “Найважливіше- не те велике, до чого додумалися інші, а те маленьке, до чого дійшов ти сам.” Сподіваюсь, що студенти правничого відділення, аналізуючи власні спостереження, зроблені на цьому занятті, зможуть краще зрозуміти слова Сенеки Старшого: “Жити щасливо й жити за законами природи- одне й те саме”.