24 лютого в коледжі відбувся патріотичний захід «Ніхто крім нас»

24 лютого в коледжі відбувся патріотичний захід «Ніхто крім нас»

24 лютого в коледжі відбувся патріотичний захід «Ніхто крім нас». Студенти та викладачі вшанували пам’ять випускників-героїв та всіх захисників України. Дякуємо заступниці директора Мар’яні Здоровезі за організацію події, що торкнулася кожного серця. Ми пам’ятаємо минуле, щоб вибороти майбутнє. Слава Україні! 🇺🇦