23 травня головою циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир Данилишин було організовано екскурсію до підприємства РГК “Івано-Франківськгаз” та до найбільшого метрологічного центру західного регіону України РГК Метрологія у м. Івано – Франківськ.

23 травня головою циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир Данилишин було організовано екскурсію до підприємства РГК "Івано-Франківськгаз" та до найбільшого метрологічного центру західного регіону України РГК Метрологія у м. Івано - Франківськ.

Навчальні екскурсії на виробництво річ важлива і навіть необхідна. Саме вони разом з виробничими практиками передбачають створення умов для наближення змісту навчальних дисциплін до реального життя, формування у студентів життєво необхідних компетенцій та результатів навчання, посилення практичної спрямованості навчального процесу.
23 травня головою циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир Данилишин було організовано екскурсію до підприємства РГК “Івано-Франківськгаз” та до найбільшого метрологічного центру західного регіону України РГК Метрологія у м. Івано – Франківськ. У екскурсії прийняли участь викладачі коледжу Марія Коваль, Ольга Вергун, Марія Дубленич, Лілія Горбаченко та здобувачі освіти гр. Г – 31 та В – 31. Екскурсію проводили начальник з управління персоналу Івано – Франківськгаз п. Марта Шушереба та начальник центру навчання та розвитку персоналу п. Роксолана Міщук. В ході зустрічі здобувачі освіти ознайомилися з інноваційним центром навчання, де поєднано надсучасні навчальні технології та обладнання. Під час екскурсії студенти та викладачі мали змогу побачити повірку приладів обліку газу в найбільшому метрологічному центрі західного регіону України. Завершилася екскурсія укладанням договору про співпрацю між нашим навчальним закладом та РГК “Івано – Франківськгаз”. Дякуємо п. Марті та п. Роксолані за чудову екскурсію та надіємося на подальшу тісну співпрацю.