23 січня для студентів 2-4 курсів правничого відділення була проведена лекція «Герої Небесної сотні. Юрій Вербицький».

23 січня для студентів 2-4 курсів правничого відділення була проведена лекція «Герої Небесної сотні. Юрій Вербицький».

ЮРІЙ ВЕРБИЦЬКИЙ -ГЕРОЙ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

23 січня для студентів 2-4 курсів правничого відділення була проведена лекція «Герої Небесної сотні. Юрій Вербицький».


Лекцію провела Олена Чебелюк, наукова співробітниця Музею Гідності у Львові, дослідниця історії Майдану та біографії Юрія Вербицького.
Організатори: Богдан Козьмук, Ірина Новосядло, Музей Гідності у Львові
Лекція проведена в межах серії патріотично-виховних ініціатив правничого відділення, присвячених Борцям за Незалежність та Свободу.
ЮРІЙ ВЕРБИЦЬКИЙ – львів’янин, науковець-сейсмолог, учасник Революції Гідності, Герой Небесної сотні. Перший загиблий активіст.
В ніч з 20 на 21 січня 2014 року Юрій розносив чай на Грушевського, потрапив під обстріл гумовими кулями, поранений в око. Ввечері 21 січня викрадений з офтальмологічного відділення однієї з київських лікарень
22 січня 2014 р. тіло Юрія Вербицького було знайдено в околицях села Гнідин Бориспільського району Київської області зі слідами тортур. З перебитими ногами, численними забоями, без верхнього одягу він був викинутий у лісі при 15-градусному морозі – без жодного шансу вижити.
Слава Герою!
Памʼятаємо.