22 листопада 2022 року відбувся комісійний захист курсових проектів з дисципліни «Менеджмент» студентами третього курсу спеціальності 051 «Економіка». Наукове спілкування відбувалося з допомогою сервісу відеоконференцій Google-Meet. Захід було проведено керівниками курсових проектів Кундицькою Г.С. та к.п.н. Шийкою О.І., за участю голови циклової комісії економіки та підприємництва Зачківської М.І., членів комісії.
Ґрунтовні доповіді супроводжувались вдало підібраними ілюстративними матеріалами, продемонстрували вміння студентів самостійно опрацьовувати значний обсяг літературних джерел, відповідних нормативно-правових актів, документації за темою роботи, аналізувати та узагальнювати отриману інформацію, формулювати власні висновки і пропозиції. Обговорили організаційні структури топових компаній (ЛКП «Електротранс», ПАТ «Львівгаз», Кондитерська фабрика «Ярич», «АТБ-Маркет») та інших комунальних, фармацевтичних, будівельних організацій, спираючись на закони менеджменту, теорії мотивації, що дозволяють досягти синергії в команді без конфліктів і вигорання. Студенти отримали добру порцію натхнення та корисний досвід участі в дебатах, де учасники могли обговорити різноманітні підходи і відстояти власну думку, а також досвід представлення проектів (презентацій), уміння якісно інформувати аудиторію, що є важливою складовою підготовки майбутнього фахівця.





