22 березня у ВСП “Техніко-економічний фаховий коледж пройшло засідання атестаційної комісії 1 рівня

22 березня у ВСП "Техніко-економічний фаховий коледж Національний університет "Львівська політехніка" пройшло засідання атестаційної комісії 1 рівня

22 березня у ВСП “Техніко-економічний фаховий коледж Національний університет “Львівська політехніка” пройшло засідання атестаційної комісії 1 рівня. Цьогоріч атестувалися 14 педагогічних працівників. 

Комісія працювала злагоджено, у доброзичливій та дружній атмосфері, адже впродовж міжатестаційного періоду, педпрацівниками проводились відкриті заняття, вивчався їх досвід роботи, впровадження в освітній процес новітніх інформаційних та інноваційних технологій, якість навчання.

Вітаємо наших колег із успішним проходженням атестації у комісії 1 рівня, тим педпрацівникам, які будуть ділитись своїми доробками перед атестаційною комісією третього рівня – зичимо беззаперечного успіху!