студент групи Т-31Лис Б.С., взяв участь в регіональній науково-практичній студентській он лайн конференції «РОЗВИТОК АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ У СВІТІ ТА УКРАЇНІ».

Студент групи Т-31Лис Б.С. взяв участь в регіональній науково-практичній студентській он лайн конференції «Розвиток альтернативної енергетики у світі та Україні»

21 травня 2021р. студент групи Т-31Лис Б.С., під керівництвом викладача циклової комісії 144 Теплоенергетика Верещинської Г.І. взяв участь в регіональній науково-практичній студентській он лайн конференції «РОЗВИТОК АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ У СВІТІ ТА УКРАЇНІ», яку організував ВСП «Технічний фаховий коледж НУ «ЛП».

В доповіді Лиса Богдана «ТЕНДЕНЦІЯ РОЗВИТКУ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ В УКРАЇНІ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ДОВКІЛЛЯ» були порушені проблеми утилізації відпрацьованих сонячних елементів та їх вплив на довкілля.

Дякуємо організатору конференції Гасько Любомиру Захаровичу, доповіді всіх учасників були пізнавальними та дуже актуальними для сьогодення.