20 листопада 2024 року завідувачка бібліотекою Оксана Борецька провела чергове засідання Клубу книголюбів, на якому обговорювали раніше обрані студентами чотири книги сучасних авторів.

20 листопада 2024 року завідувачка бібліотекою Оксана Борецька провела чергове засідання Клубу книголюбів, на якому обговорювали раніше обрані студентами чотири книги сучасних авторів.

20 листопада 2024 року завідувачка бібліотекою Оксана Борецька провела чергове засідання Клубу книголюбів, на якому обговорювали раніше обрані студентами чотири книги сучасних авторів.