2 травня студенти групи ОП-11 відвідали ” Океанаріум Львів”

2 травня студенти групи ОП-11 відвідали " Океанаріум Львів"

2 травня студенти групи ОП-11 разом з кураторкою Кіндзюр Ольгою Семенівною відвідали ” Океанаріум Львів”. Ця екскурсія стала справжньою пригодою, перед студентами відкрився казковий, підводний світ з безліччю різноманітних риб, скатів, акул, черепах. Це була дуже корисна і цікава прогулянка, яка збагатила знання студентів та розширила їхні горизонти. У пам’яті студентів назавжди збережуться емоції, пережиті в океанаріумі, адже не лише навчанням наповнюється студентське життя. Хай наша молодь набирається сил у природи. Гармонія людини і морського дивосвіту дає наснагу та любов у житті кожного з нас.