19 лютого завідувачка бібліотеки Оксана Борецька разом із викладачкою української мови та літератури Галиною Тріль провели чергове засідання Клубу книголюбів.

19 лютого завідувачка бібліотеки Оксана Борецька разом із викладачкою української мови та літератури Галиною Тріль провели чергове засідання Клубу книголюбів.

Оскільки однією з обраних книг для читання був твір «Танго з духами», то на зустріч запросили авторку книги – журналістку, письменницю, телеведучу Марічку Крижанівську.
«Танго з духами» – твір, в якому переплелися сучасне та минуле; про пригоди, таємниці та містику гуцульського краю.
Ще три книги – М. Л. Ріо «Ніби ми злодії», Ліси Джуелл «Ніщо з цього не правда», Себастіана Фітцека «Пасажир N 23» – обговорювали всі присутні члени Книжкового клубу, а також дирекція коледжу – Людмила Іванець, Мар’яна Здоровега та викладачі – Галина Тріль, Галина Білоус, Оксана Кость, Юстина Шпитко. Учасники ділились думками та враженнями від почутого і прочитаного; пропонували книги, які будемо читати найближчим часом. Завершили засідання традиційно – за горнятком чаю зі смаколиками в затишній та дружній атмосфері.