Оскільки однією з обраних книг для читання був твір «Танго з духами», то на зустріч запросили авторку книги – журналістку, письменницю, телеведучу Марічку Крижанівську.
«Танго з духами» – твір, в якому переплелися сучасне та минуле; про пригоди, таємниці та містику гуцульського краю.
Ще три книги – М. Л. Ріо «Ніби ми злодії», Ліси Джуелл «Ніщо з цього не правда», Себастіана Фітцека «Пасажир N 23» – обговорювали всі присутні члени Книжкового клубу, а також дирекція коледжу – Людмила Іванець, Мар’яна Здоровега та викладачі – Галина Тріль, Галина Білоус, Оксана Кость, Юстина Шпитко. Учасники ділились думками та враженнями від почутого і прочитаного; пропонували книги, які будемо читати найближчим часом. Завершили засідання традиційно – за горнятком чаю зі смаколиками в затишній та дружній атмосфері.
19 лютого завідувачка бібліотеки Оксана Борецька разом із викладачкою української мови та літератури Галиною Тріль провели чергове засідання Клубу книголюбів.

