18 березня 2025 року голова циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир Данилишин провів круглий стіл з роботодавцями, а саме ТОВ “Топклімат”

18 березня голова циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир ДАНИЛИШИН провід круглий стіл з роботодавцями, а саме ТОВ "Топклімат"

Співпраця освітнього закладу з роботодавцями є важливою для забезпечення якості освіти, удосконалення освітнього процесу, покращення освітньо-професійних програм, змісту наповнення освітніх компонентів та працевлаштування студентів після закінчення навчання. Зустрічі з роботодавцями – це нові кар’єрні можливості для здобувачів освіти. 18 березня голова циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир ДАНИЛИШИН провів круглий стіл з роботодавцями, а саме ТОВ “Топклімат”. Власник та засновник Олег ТОПОРОВИЧ звернув увагу здобувачів освіти на інноваційні технології в системах вентиляції та кондиціонування повітря, зокрема на підбір кондиціонерів та теплових насосів. Такі зустрічі – чудова можливість для молоді відчути реалії майбутньої професії та визначити напрямки для саморозвитку. Дякуємо нашим гостям за цікаву та продуктивну бесіду! Впевнені, що це лише початок плідної співпраці між нами та ТОВ “Топклімат”