16 листопада, в рамках тижня циклової комісії Комп’ютерних дисциплін, відбувся тренінг на тему: «Діловий етикет». Запрошеним спікером стала Ольга Корицька – к.е.н., асистентка кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка».
Учасники тренінгу ознайомились з основами аналізу та планування ділового спілкування; отримали поради щодо організації та проведення
ділової бесіди, як подолати бар’єри комунікації, як аргументувати та впливати на інших; дізнались про прийоми активного слухання.
Ольга Іванівна на прикладах з життя аналізувала вербальні та невербальні засоби ділової комунікації.



