14.05 та 22.05 групи ОД -11 та Б-11 у рамках навчально- виховного заходу з практичної риторики під проводом викл.Юстини Шпитко відвідали екскурсію центральною частиною м. Львова.
14.05 та 22.05 групи ОД -11 та Б-11 у рамках навчально- виховного заходу з практичної риторики під проводом викл.Юстини Шпитко відвідали екскурсію центральною частиною м. Львова.