11 вересня 2024 року у приміщенні бібліотеки ВСП «Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» відбулось перше у 2024-2025 н.р. засідання Клубу книголюбів, членами якого також стали студенти перших курсів.
Під час зустрічі книголюби поділились враженнями про прочитані влітку книги, а також запропонували для обговорення найцікавіші твори.
Чотири години пролетіли, як одна мить. Залишились приємні враження від спілкування з однодумцями. І найголовніше – обговорили перелік книг, які будемо читати осінніми вечорами до наступної зустрічі.
11 вересня 2024 року у приміщенні бібліотеки відбулось перше у 2024-2025 н.р. засідання Клубу книголюбів

