11 березня відбулося відкрите бінарне заняття з математики та інформатики в групи Т-11

11 березня відбулося відкрите бінарне заняття з математики та інформатики в групи Т-11!

Тема заняття: “Вибірковий метод у статистиці”.

Викладачі Наталія Сулик та Ольга Благута продемонстрували, як сучасний підхід до викладання може поєднувати різні дисципліни, показавши теорію в дії. Студенти не лише поглибили знання, а й змогли застосувати навички на практиці.