31 січня студенти третього курсу циклової комісії енергоефективних інженерних мереж груп Г – 31 та В – 31 відвідали підприємство “ДП Інвест” у м. Пустомити. Виробнича екскурсія відбулася під керівництвом заступника директора з виробничого навчання Генсецького М.П. та зав. відділенням Коваль М.О., у екскурсії також прийняли участь викладачі Мудрак П.В. та Данилишин В.І. Здобувачі освіти та викладачі мали змогу ознайомитися з інноваційними технологіями в системах теплогазопостачання та вентиляції. Завод працює з сучасними технологіями і на якісному обладнанні. Під час виробничої екскурсії студенти та викладачі побачили роботу котельні на трьох видах палива: дизпаливо, природний газ та соняшникові пелети. Дякуємо за цікаву та змістовну екскурсію випускнику нашого коледжу та КНУБА, головному інженеру ТзОВ “ВІАБУД Львів” (генеральна підрядна будівельно – монтажна організація з монтажу котельні) Палагусинцю Василю Михайловичу.
31 січня студенти третього курсу циклової комісії енергоефективних інженерних мереж груп Г – 31 та В – 31 відвідали підприємство “ДП Інвест” у м. Пустомити.

