08 квітня 2025 року викладачі циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир ДАНИЛИШИН та Марія КОВАЛЬ прийняли участь у Всеукраїнській науково-практична конференції «Інноваційні технології та методики в системі освіти: досвід, проблеми та перспективи»

08 квітня 2025 року викладачі циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир ДАНИЛИШИН та Марія КОВАЛЬ прийняли участь у Всеукраїнській науково-практична конференції «Інноваційні технології та методики в системі освіти: досвід, проблеми та перспективи»

08 квітня 2025 року викладачі циклової комісії енергоефективних інженерних мереж Володимир ДАНИЛИШИН та Марія КОВАЛЬ прийняли участь у Всеукраїнській науково-практична конференції «Інноваційні технології та методики в системі освіти: досвід, проблеми та перспективи», яка відбулася на базі Комунального закладу освіти Полтавської обласної ради «Полтавський базовий медичний фаховий коледж» . Конференцію було організовано та проведено відділом науково-методичного забезпечення професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Мета конференції – обмін досвідом щодо ефективного використання інноваційних технологій та методик в системі освіти. Серед великої кількості науковці, науково-педагогічних та педагогічних працівників з цілої України, голова циклової комісії Володимир ДАНИЛИШИН виступив з темою: “Бренд педагога – один з елементів сучасності”. Питання, які були винесені на обговорення: використання педагогічних технологій в освітньому процесі; візуальність у сучасній освіті; креативність, як ресурс розвитку та особистісного зростання студентської молоді; застосування фасилітаційного підходу в сучасних технологіях навчання; використання інноваційних технологій у процесі професійного розвитку педагогів; надолуження освітніх втрат в умовах війни. За результатами роботи конференції буде підготовлений збірник наукових матеріалів.