“Як написати тези на конференцію”
З метою створення умов для творчого зростання обдарованої молоді економічного відділення, зокрема заохочення молодих людей до науково-дослідної роботи та популяризації академічної доброчесності, викладачі Марʼяна АНТОНІЙЧУК та Ольга ДЕЦИК провели серію воркшопів на тему «Як написати тези на конференцію»
“Як написати тези ?
Яка їх структура? Як оформити та де опублікувати ?” –
ці питання досліджували здобувачі освіти під час воркшопів.
Памʼятаймо: всередині нас криються величезні творчі можливості. Слід зацікавити студентів можливістю працювати творчо, надавши їм необхідний інструментарій, запаливши у молодих людях дух пізнання.

