Фотовиставку «Теодор – Божий Дар», присвячену памʼяті Теодора Осадчого, морпіха легендарної 36 ОБМР, відвідала група ОД-22 із куратором Галиною Андрухів .

Фотовиставку «Теодор - Божий Дар», присвячену памʼяті Теодора Осадчого, морпіха легендарної 36 ОБМР, відвідала група ОД-22 із куратором Галиною Андрухів .

Фотовиставку «Теодор – Божий Дар», присвячену памʼяті Теодора Осадчого, морпіха легендарної 36 ОБМР, відвідала група ОД-22 із куратором Галиною Андрухів .
До болю щемливою була розповідь пані Галини Осадчоі , матері загиблого воїна.
Світлини – як свідки молодого життя, яке понівечив ворог. Одні загинули, інші в полоні…
Теплим материнським голосом пані Галини лунають розрозповіді про новітніх Героїв. Саме фотовиставка має на меті привернути увагу до тих захисників, які в полоні.
Віримо, що Матері дочекаються своїх синів-дочок.
Слава Украіні!
Героям Слава!!!🇺🇦💛💙