3 листопада 2021 року відбулося засідання Львівського обласного методичного об’єднання викладачів математики

Методичне об'єднання викладачів математики

3 листопада 2021 року відбулося засідання Львівського обласного методичного об’єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти. Голова методичного об’єднання Сулик Н.Я. поінформувала учасників про планування роботи на 2021-2022 н.р. Доповідач Сидорчук М.Ф. (ЛПФКУАД) поділилася досвідом викладання математики в умовах дистанційного навчання та презентувала цікаві власні доробки. До обговорення використання різних додатків для покращення якості роботи та мотивації студентів долучилися Білінська В.Л.(ТФКНУЛП), Кузнєцова М.Б (ДМТФК), Маньків О.М. (ЛКФКЕП), Шимків Г.Є.(ЛКТІДНУЗТ), Стецик М.М.(СФМК), Маковейчук Б.Б. (ТФКНЛУУ) та інші. Дякую колегам за практичні поради щодо роботи та активну участь у засіданні.

2 коментарі до “3 листопада 2021 року відбулося засідання Львівського обласного методичного об’єднання викладачів математики”

Коментування закрито.